Teknotel ailesi olarak 2000 yılında başladığımız cep telefonu onarım işine, bugün birçok hizmeti eklemiş olup büyüyerek devam ediyoruz.

Teknotel ailesi olarak 2000 yılında başladığımız cep telefonu onarım işine, bugün birçok hizmeti eklemiş olup büyüyerek devam ediyoruz. Yenilikçi politikamız ile siz değerli müşterilerilerimize kaliteli hizmeti, son teknoloji güncel ürünleri sunmanın gururunu yaşıyoruz. Firmamız Türkiye’de ve dünyada globalleşmiş bir çok markanın resmi ve yetkili satıcısıdır.

 

Piyasadaki sahte ürün polemiklerinden arınmış olarak sadece resmi dağıtıcılardan tedarik ettiğimiz veya ithal ettiğimiz orijinal ve lisanslı ürünleri sizlere sunmaktayız. Konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile en kısa sürede ihtiyacınızı karşılamayı ve sorununuzu çözmeyi hizmet politikası olarak belirlemekteyiz. Mağazalarımız sadece al-sat yapılan bir ticarethane değildir. Sizlerle büyüyüp ilerlediğimiz, hatta bir aile olduğumuz ortamlardır.

 

Teknik servisimizde kullandığımız profesyonel ekipmanlar ile sizlere en iyi servis hizmetini vermekteyiz. Ayrıca onarım esnasında gösterdiğimiz hassasiyet ile fabrikasyon işçilik sunuyoruz. Göz Boyama politikaları gütmeden sizlere bilimsel anlamda gerçek bir servis hizmeti sunmaktayız. Orijinal yedek parça tedariği konusunda en kapsamlı bağlantıları kurarak ürün tedariği yapıyoruz.

 

Servisimizde yapılan işlemlerin bir çoğunda garanti bozulmadan profesyonel onarım yapılmaktadır. Piyasadaki anakart onarımlarında dünyanın en gelişmiş BGA Rework cihazlarını üreten Finetech firmasının Fineplacer Core Plus cihazı kullanılmaktadır. Kısacası iPhone, iPad ve diğer telefonlarınız için servis ihtiyacınız varsa, size bu konuda en iyi hizmeti sunmaktayız.