iPhone Anakart Tamiri

iPhone anakart sorunlarında düzgün bir hizmet almak gerçekten zordur. Yapılan bilinçsiz müdaheleler sorun çözmekten ziyade daha çok sorun yaratır. Yanlış müdahele sonucu oluşan arızalar servisimize sürekli gelmektedir.

iPhone anakartı neden bozulur?

iPhone anakartı üzerinde darbe, sıvı teması, cihaza uyumlu olmayan aksesuarlar kullanma ve aşırı ısınma sonucu sorunlar oluşabilir. Hatta üretim hataları bile olabilir. Servisimize sık sık bilinçsiz müdaheleler sonucu bozulmuş cihazlar gelmektedir. Maalesef bilinçsiz müdaheleler sorun çözmekten çok sorunları arttırır.

iPhone anakart tamiri nasıl yapılır?

iPhone anakart onarımı servisimizde profesyonel ekipmanlarla yapılmaktadır. Ayrıca tecrübe ve pratik çok önemlidir. Servisimizde anakart tamiri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Öncelikle profesyonel test cihazları ve yazılımlar sayesinde sorun belirlenir. Onarım için doğru bir müdahele yapılır. iPhone entegre değişimi profesyonel Finetech BGA Rework cihazımız ile tamamen kontrollü bir şekilde yapılır. Sorun giderilerek müşteriye teslimat yapılır. Yapılan işlemler kullanıcı hataları dışında 6 ay garantilidir. Servisimizden bu konuda destek alabilirsiniz. Anakart onarımında servisimizde verilen hizmetlere alttaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Servis talep formu oluşturmak için buraya tıklayabilirsiniz.

* iPhone entegre değişimi
* iPhone FPC konnektör değişimi
* iPhone sıvı teması onarımı
* iPhone arıza tespiti
* iPhone anakart yanması

iPhone anakart sorununlarına nasıl önlem alabilirim?

iPhone anakart sorunu gerçekten kullanıcı için can sıkıcı bir durumdur. Her zamanki gibi darbe, yamulma ve sıvı temasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca tecrübesiz ve bu konuda yetersiz teknik servislerden kaçınmalısınız.