Telefon Servisi

Seçilen Marka

Samsung Modelleri

Samsung Kapak Sorunları

Samsung Arka Kapak Kırıldı & Pil Kapağı Kırıldı

 

Samsung modellerinde arka kapak kırıldı ya da çatladı gibi şikâyetler sıkça dile getirilir. Gerek cihazın biraz dikkatsiz kullanılması gerekse de parçaların ekonomik ömrünün bitmesi gibi sebeplerden dolayı kullanıcılar bu konuda sıkıntı duyabilir. Pil kapağının kırılması, sahip olunan cihazın modeline göre farklı bir yaklaşım gerektirebilir.

 

Samsung marka cihazlarda arka kapağın zarar görmesi, kamera kısmını da olumsuz etkileyebilmektedir. Gelen darbelere karşı koruma kapasitesi düşen kapak, cihazın bu şekilde kullanımına devam edilmesi halinde daha büyük sorunlar yaşanma riskini artırır. Bu nedenle en kısa sürede profesyonel bir çözüm üretilmesi tavsiye edilir.

 

Arka kapak ya da cam kapak kırılması, tamir yoluyla düzeltilecek bir problem değildir. Kapağın değiştirilmesi gerekir ve burada uyumlu bir parça kullanılması şarttır. Teknik servis ekiplerimiz, bize ulaşan cihazlarla % 100 uyum sağlayacak orijinal parçaları size sunar. Kapağın değişimi 15-30 dakika arasında tamamlanan bir işlemdir.

 

Suya ve toza dayanıklı modellerde kapak değişiminin yanı sıra kapağın suya ve toza dayanıklılığını sağlayan rework kit’inin yenilenmesi ve dikkatle takılması da önemli bir etkendir. Teknik servisimiz bu konuda sizlere gerekli açıklamayı yapıp işlemlerinizi özenle gerçekleştirmektedir.